Başkan Apohan, AA’nın kuruluşunun 102. yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan, Anadolu Ajansının (AA) 102. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Apohan,  AA’nın kuruluşunun 102. yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Genel Başkan Apohan, mesajında, Anadolu Ajansının geçmişte olduğu gibi bugün de yurt içi ve yurt dışındaki yaygın haber ağıyla Türk basınının en önemli bilgi kaynağı olduğunu Kuruluşundan bugüne kadar doğru, tarafsız, ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde görevini yürüterek halkın güvenilir haber kaynağı olma başarısını gösteren Anadolu Ajansının büyük özveri ve emekle yayımladığı haberlerin, dünya ve Türkiye'de takdirle karşılandığını vurgulayan Apohan, şunları kaydetti, "Kurulduğu günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan, halkın doğru bilgilerle aydınlatılması konusunda hizmet kalitesinden ödün vermeyen Anadolu Ajansı, habercilik alanında daima öncü bir kuruluş ve güvenilir bir haber kaynağı olmuştur.

102 yıllık bilgi ve birikimiyle Türkiye'nin gözü, kulağı olmaya devam etmekte olan Anadolu Ajansının kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyor, bu vesileyle Anadolu Ajansının fedakâr ve özverili çalışanlarına başarılar diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER