banner53

'Anadolu Landını Anadolu Yollarında Etkinliğinin Yeni Durağı 'Malatya'

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren firmalarındanAnadolu Landini, 30Ağustos-29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenleyeceği “Anadolu Landini Anadolu Yollarında” roadshow etkinliğinin yeni durağı Malatya olacak.

'Anadolu Landını Anadolu Yollarında Etkinliğinin Yeni Durağı 'Malatya'

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren firmalarındanAnadolu Landini, 30Ağustos-29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenleyeceği “Anadolu Landini Anadolu Yollarında” roadshow etkinliğinin yeni durağı Malatya olacak.

'Anadolu Landını Anadolu Yollarında Etkinliğinin Yeni Durağı 'Malatya'Genel
Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren firmalarındanAnadolu Landini, 30Ağustos-29 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenleyeceği “Anadolu Landini Anadolu Yollarında” roadshow etkinliğinin yeni durağı Malatya olacak. Anadolu Landini etkinlik kapsamında 15 EylülCumartesi günü Malatya, Karakavak Mahallesi Yeşilyurt mevkiini ziyaret edecek.

Anadolu Landini’nin yurdundört bir yanındaki çiftçilerle bir araya geleceği,Türkiye’nin 14 ilini kapsayacak ve 1 ay sürecek roadshow etkinliğinde ANADOLU ISUZU, KIA, ALPET, CASTROL ve ALPLER ZİRAAT ALETLERİ de sponsorluklarıyla yer alacak.

Landini traktörlerin Türkiye’deki tek satıcısı ve 50-80 beygir gücü arasındaki dört modelden oluşan Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi olan Anadolu Landini, etkinlik süresince ithal ettiği Landini5H-090, 5H-115, POWERFARM 100ve 6-140 modellerinin yanı sıra Şekerpınar Kocaeli tesislerinde üretimini yaptığı Landini GLOBE 70 ve GLOBE 80model traktörlerini ilk defa bu etkinlikteçiftçilerin kullanımına sunacak.

Güçlü paydaşlar ile çiftçilere bire bir temas edecek

Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın yaptığı değerlendirmede, “Anadolu Landini olarak performansı güçlü, yüksek kalitedeki Landini traktörlerimizi roadshow etkinliğimiz çerçevesinde Malatyalı çiftçilerimizle buluşturmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Etkinliğimizde bize bulunduğu sektörlerde ileri gelen firmalardan ANADOLU ISUZU, KIA, ALPET, CASTROL ve ALPLER ZİRAAT ALETLERİ’nin de eşlik etmesi ayrı bir mutluluk veriyor” dedi. Çiftçilerle birebir temas etme imkanı buldukları tarla etkinliklerini çok önemsediklerini belirten Altın, “Çiftçi dostu Anadolu Landini olarakTürkiye pazarında ilk üç sırada yer alma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2018 yılında Şekerpınar Kocaeli’deki tesislerimizdeüretimine başladığımız Landini Globe 50-80 beygir arası traktörlerimizi de ilk defa bu etkinlikte çiftçileretest ettirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Avantajlı kampanyalarımız, performansı güçlü, yüksek kalitedeki Landini traktörlerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, güçlenen bayi ve servis ağımız ile Anadolu’nun her köşesinde çiftçilerimizin yanındayız. Malatyalı çiftçilerimizi modellerimizi yakından tanımak ve test etmek üzere tarla etkinliklerimize bekliyoruz.” diye konuştu.

Anadolu Grubu otomotiv şirketleri güçlerini birleştiriyor

Anadolu Landini’nindüzenleyeceği roadshow etkinliğinde Anadolu Grubuşirketlerinden ANADOLU ISUZU, Türkiye’nin pick-up’ıyeni D-Max’itanıtırken, KIA iseyeterliyükkapasitesi, aerodinamiktarzıvesürücüyeyönelikdizaynedilmiş, sınıfındaliderticariaracı Bongo modeliniMalatyalıçiftçileretanıtacak. 

Paydaşlar, ürün tanıtımı ve doğru kullanım konusunda Malatyalı çiftçilere bilgilendirme yapacak

Roadshow etkinliği süresinde Altınbaş Holding’in akaryakıt sektöründe yükselişini sürdüren şirketi ALPET; Anadolu Landini ile başlattıkları Landini traktör alan çiftçilere özelmotorin alımlarında%5 indirim sağlayan Alpet Gold Card’ı tanıtarak avantajları hakkında bilgilendirme yapacak.  1953 yılından beri Türkiye’de motor yağları üretimi ve dağıtımı faaliyetini sürdüren, çok dereceli yağ pazarında lider konumda olan Castrol de etkinlikte yer alacak. Toprak işleme ekipmanları konusunda önde gelen üreticilerden ALPLER ZİRAAT ALETLERİ deürünlerinin doğru kullanımı konusunda bilgilendirme yapacak.

Anadolu Landini roadshow etkinliğindearalarındaBursa, Adapazarı, Yozgat, Kırşehir, Eskişehir, Konya, Gaziantep, Malatya, Erzurum, Elazığ, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa ve Adana’nın bulunduğu 14 ili ziyaret edecek.10:00 – 17:00 saatleri arasında düzenlenecek tarla etkinlikleri süresince tanıtım, bilgilendirme ve test sürüşlerinin yanında, sürpriz hediye ve aktivitelerle katılımcılara keyifli anlar yaşatılacak.

 Anadolu Landini Hakkında

Anadolu Landini Traktör Üretim ve Pazarlama A.Ş., 2017 yılında Anadolu Motor ve İtalyan Argo Tractors firmalarının ortaklığı ile kuruldu. Anadolu Motor; Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Anadolu Motor, üretimini yaptığı Antor markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü Antrac markası ile sunarken Honda Güç Ürünleri, HondaMarine dıştan takma deniz motorları ve Lombardini dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.

Argo Group’a bağlı şirketlerden biri olan Argo Tractors, 134 yıllık traktör üretim deneyimine ve portföyündeki Landini, McCormick ve Valpadana markaları ile yıllık 22,000 birimi aşan traktör üretim kapasitesine sahiptir. Dünyanın tarım ekipmanları alanında en önemli oyuncularından biri olanArgo Tractors, İtalya’da yer alan toplam 5 tesisinde üretim yapmaktadır. ARGE ve mühendislik bölümleri şirket merkezinde bulunan Argo Tractors, yüksek performanslı ve sağlam traktör üretimi için fabrikalarını ileri teknoloji ve kalite kontrol sistemiyle donatmıştır. Argo Tractors, bugün 35- 310 beygir aralığındaki traktörleriyle açık araziden meyve bahçelerine ve bağcılığa kadar çok geniş bir yelpazede tarım sektörüne katkı sağlamaktadır.

2012 yılından bu yana Landini traktörlerin Türkiye distribütörlüğü Anadolu Motor tarafından yürütülürken, 2017’deki ortaklık anlaşmasına istinaden traktör satış ve üretim faaliyetleri Anadolu Landini şirketine devredilmiştir.

Anadolu Landini, Globe serisinin 50-80 beygir gücü arasındaki dört farklı modelini sadece Türkiye’de, Şekerpınar tesisinde üreterek, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda satışa sunmaktadır. Portföyde bulunan diğer serilerin İtalya’dan ithalatına devam eden Anadolu Landini, bu serilerden Rex, Powerfarm ve 5H’ı 2019 yılının ilk çeyreğinde yerlileştirmeyi hedeflemektedir.

Çiftçilerin hayatını kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için performansı yüksek, güçlü ve kaliteli tarım makinelerini sunan Anadolu Landini, güçlenen bayi ve servis ağı ile Anadolu’nun her yerinde çiftçilerin yanında.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71