Mucize Doktor 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Doktor Vefa'nın Zor Anı

Mucize Doktor bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda oldu. 27. bölümüyle Fox Tv ekranlarında İzleyicinin karşısına çıkan Mucize Doktor, reytinglerde yine izlenme rekorları kırmayı başardı.Peki Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox tv ekranların en çok izlenen dizileri arasında bulunan Mucize Doktor, her hafta olduğu gibi bu haftada yayınlanan bölümüyle izleyiciden tam not aldı.Yıllar sonra Anne ve Babasını gören Doktor Vefa bu yaşadığı tranvanın şokunu atlatabilecek mi? Nazlı-Ali birlikteliği hastanede sorun olacak mı? Mucize Doktor 28. Bölümde neler yaşanacak? Her hafta soluksuzca izlenen Mucize Doktor 27. bölüm detayları haberimizde...

Mucize Doktor 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Doktor Vefa'nın Zor Anı

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Fox Tv ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Mucize Doktor bu akşamda izlenme rekorları kırdı. Son bölümde babasının büyük tepkisiyle karşılaşan Ali Vefa, yeniden çocukluğuna dönerek yıllarca yaşadığı sıkıntılar gözünün önüne geldi. Mucize Doktor 26 mart yeni bölüm fragmanı.

Büyük bir beğeniyle takip edilen Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28.bölümde neler yaşanacak? 

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE SON BÖLÜM ÖZET LİNKİ

MUCİZE DOKTOR 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali’nin yüzleşmesi gereken ciddi meseleler vardır. Ama Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz. Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla’yla çalışmak zorundadır. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER