banner53

Çok Sayıda Uyuşturucu Yakalandı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan çalışmalara sonucunda, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Çok Sayıda Uyuşturucu Yakalandı

Genel Asayiş ve Kamu Düzeninin devamının sağlanması, suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması ve Malatya halkımızın huzur ve güvenliğini en üst seviyede tesis etmek amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan çalışmalarda;

-Şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (3) şahıstan 6 paket halinde 275 Gr Narkotik Madde ele geçirilmiş, (3) şüpheli hakkında gerekli yasal işlemler yapılmıştır.
-Şüphe üzerine durdurulan bir şahsın yapılan üst aramasında (1) adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir.
-İsmetiye Mahallesi üzerinde yapılan ŞOK uygulamada durumundan şüphelenilerek durdurulan bir şahısın üzerinden 4 tablet halinde toplam 22 Adet Uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.
-Hakkında (5) adet Aranıyor kaydı ve 17 Yıl 6 Ay Hapis cezası bulunan (1) şahıs 
-Hakkında (4) adet aranma kaydı ve kesinleşmiş 14 yıl 25 gün hapis cezası bulunan (1) şahıs 
-Çocukları dilencilikte aracı olarak kullanma suçundan aranması bulunan(1) şahıs
-Hırsızlık suçundan aranması bulunan (1) şahıs 
-Resmi belgede sahtecilik suçundan aranması bulunan (1) şahıs 
-Mala zarar verme suçundan aranması bulunan (2) şahısolmak üzere toplam (7) şahıs son 24 saat içerisinde ekiplerimizce yakalanmıştır.
-Ahlak Büro Amirliği ekipleri olarak yapılan çalışmalarda; İstiklal Mahallesinde bulunan bir adreste FUHUŞ yapıldığı tespit edilmiş, bir bayan ve bir erkek şahıs olmak üzere toplam iki şahsa fuhuş konusu ile alakalı olarak gerekli idari işlem yapılarak toplamda (3500 TL idari para cezası) yazılmıştır. Bahse konu ikametin mühürlenmesi için ilgili kurumlarla gerekli yazışmalar yapılmıştır.
 

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER