banner53

YMS'un ZTK'da Rakibi Artvin Hopaspor Oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu kura çekimi, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapıldı. Yeni Malatyaspor'un Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur’undaki rakibi Artvin Hopaspor olurken, maç, Malatya’da oynanacak.

YMS'un ZTK'da Rakibi Artvin Hopaspor Oldu

Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme turunda; 2'nci eleme turunu geçen 23 takımın yanı sıra Süper Lig'den Yeni Malatyaspor, Hes Kablo Kayserispor, MKE Ankaragücü, Atakaş Hatayspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Fatih Karagümrük, TFF 1'inci Lig'de yer alan 18 takım, Misli.com 2'nci Lig'den 39 takım olmak üzere toplam 86 takım yer alacak.

Tek maç eleminasyon sistemine göre yapılacak 3'üncü eleme turu müsabakaları; 3, 4 ve 5 Kasım 2020 tarihlerinde oynanacak. İşte Ziraat Türkiye Kupası'nde oynanacak 3. tur maçları

Kupada eşleşmeler şöyle oluştu:

Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor

Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor

İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor

Adana Demirspor-Alanya Kestelspor

MKE Ankaragücü-Kocaelispor

Ankaraspor-Pazarspor

Yılport Samsunspor-Muğlaspor

İstanbulspor-Elazığspor

Altınordu-Fethiyespor

Kahramanmaraşspor-Somaspor

Beypiliç Boluspor-Hacettepespor

Sancaktepe Futbol Kulübü-Serik Belediyespor

Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu Spor Kulübü

Zolguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği

Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor

Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor

Uşakspor-Şile Yıldızspor

Atakaş Hatayspor-Şanlıurfaspor

Ankara Keçiörengücü-Büyük Çekmece Tepecikspor

Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor

Van Spor Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor

Sakaryaspor-Diyarbekirspor

Yeni Malatyaspor-Artvin Hopaspor

Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1954 Futbol Kulübü

Çorum Futbol Kulübü-Eyüpspor

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derince Spor

Eskişehirspor-Cizrespor

GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler

Balıkesirspor-Esenler Erokspor

Bursaspor-Karşıyaka

Akhisarspor-Etimesgut Belediyespor

Pendikspor-Düzcespor

Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor Futbol Kulübü.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor

Ankara Demirspor-Mamak Futbol Kulübü

Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor

Sarıyer-Turgutluspor

Giresunspor-Tekirdağspor

Menemenspor-Anagold 24 Erzincanspor

Tuzlaspor-Bayburt Özel İdarespor

Ümraniyespor-Kırklarelispor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER