banner53

EYMS'dan Fatih Altaylı'ya Tepki

Gazeteci Fatih Altaylı’nın, Galatasaray’ın son gerçekleşen divan kurulunda yaptığı, Malatyaspor’u küçümseyen sözlerine Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’nden açıklama geldi.

EYMS'dan Fatih Altaylı'ya Tepki

Gazeteci Fatih Altaylı’nın, Galatasaray’ın son gerçekleşen divan kurulunda yaptığı, Malatyaspor’u küçümseyen sözlerine Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’nden açıklama geldi.

Kulübün resmi sosyal medya hesabından paylaşılan yazıda şu ifadelere yer verildi.


Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

07.05.2019 tarihli Galatasaray Divan Kurulu'nda söz isteyen! Fatih Altaylı, hiçbir alakası olmaksızın Büyük Yeni Malatyaspor Camiası'nı, küçük düşürücü sözler söylemesi hem Yeni Malatyaspor Yönetimi'ni hem de Büyük Yeni Malatyaspor Camiası'nı rencide etmiştir.

Sayın Altaylı'ya sormak isteriz ki, tüm Spor Camiası'nda ne kadar sevildiğini! Büyük Galatasaray Camiası'nda ne kadar sevildiğinin! Farkında mı acaba?

Kendi kulübü olan Galatasaray Camiası'nda dahil sevilmeyen insanları ve kurumları gazeteci kimliği ile hep aşağılayan, kibirli yaklaşımı maalesef Büyük Yeni Malatyaspor Camiası'nın yutacağı bir söylem olmayacağı gibi kimsenin haddi de değildir. Kendi başkanına dahi saygısı olmayan bir kişiden saygı beklemek hayaldir, hayalciliktir.

Kendisini şiddetle kınıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 05:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71