Bu seçim yerli otomobili yapanlar ile yaptırmayacağız diyenlerin seçimidir

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Bülent Tüfenkci, İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak,  Abdurrahman Babacan, Vahit Atalan  ve Ramazan Özcan, AK Parti İlçe Başkanı Basri Kahveci  Eskimalatya’da seçim çalışması yürüttüler.

Bu seçim yerli otomobili yapanlar ile yaptırmayacağız diyenlerin seçimidir

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Türkiye’mizi Malatya’mızı Battalgazi’mizi Yarımca Hanımızı dünyamızı hep güzelleştirmek için mücadele verdi, ve vermeye de devam ediyoruz. Biz Battalgazi Belediyesi olarak geldiğimizde önümüzde hani diyorlar ya şapkamızı koyduk, külahımızı koyduk. Battalgazi’ye ne yapabiliriz, Battalgazi’yi nasıl güzelleştirebiliriz, Battalgazi’ye ne katabiliriz. AK Parti Belediyeleri çalışıyor. 2020 de deprem yaşamamıza rağmen depremi daha atlatmadan 2 yıl pandemi yaşamamıza rağmen ve şu an yüzyılın afetini  yaşamamıza rağmen. Emin olun AK Parti hükümeti ve belediyeleri güçlerinin çok çok üzerinde hizmet yapıyorlar. Dünya seçimi Türkiye seçimi durmak yok yola devam diyoruz. Allah hepinizden razı olsun. AK Parti Belediyeciliği AK Parti merkezi hükümeti hakikaten durmadan çalışıyor. Bu kadar olumsuzluğa rağmen  ve biz diyoruz ki bu millete hakikaten hizmete kendimizi adamışız. Emin olun gecemiz gündüzümüz yok.” dedi.

- “Karabağ’ı 30 yıl sonra Azerbaycan kardeşlerimize teslim eden bir liderin seçimidir”

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan, “Bu seçim Avrupa’dan aferin bekleyenlerin seçimi ile bir taraftan dünya beşten büyüktür diyen ve one minute çeken bir liderin seçimidir arkadaşlar. Değerli hemşerilerim nükleer santraller yapan enerjideki bağımsızlık mücadelemiz için mücadele edenlerin seçimi ile ne işi var ya nükleer santralle diyenlerin seçimi. Bu seçim yerli otomobil yapan ve onları sahaya süren yüzyıllardan beri hayalimiz olan bir aracın destekçileri ile bir aracın inşasıyla imarıyla ortaya koyanların seçimi ile kapatacağız yaptırmayacağız diyenlerin seçimi. Bu seçim Libya’da ne işiniz var.  Mavi vatanda ne işiniz var Karabağ’da ne işiniz var diyenlerle orada da var olacağız, onlarında hak hukukunu savunacağız ve Karabağ’ı 30 yıl sonra Azerbaycan kardeşlerimize teslim eden bir liderin seçimidir. Gerçekten bu seçimin önemi o kadar önemli ki bizim bunu ne kadar anlatsak bitmez.

“AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, “Birlikte Türkiye’yi inşa edelim. Bu bir ülkenin birliğine bayrağına vatanına milletine devletine inanan herkesle yol yürürüz” dedi.

-“Malatya’yı bir üst lige çıkartmak için siyasete girdim”

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Abdurrahman Babacan, “Malatya’nın yeniden ayağa kalkması bir yandan ekonomisi esnafı aynı anda barınması bunlarla birlikte Malatya’ya yeniden nasıl bir lig, bir üst lige taşıyabiliriz.  Nasıl bir vizyon atlatabiliriz. Doğrusu özellikle ben bu istek için yola çıktım. Allah razı olsun Cumhurbaşkanımızda, Bülent Tüfenkçi bakanımda, büyüklerimizde sağ olsunlar yardımcı oluyorlar destek oluyorlar. Bizde bundan sonra sizinle birlikte yol yürüyeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER