Bir Acı Haber Daha Geldi! Son 2 günde 12 şehit verdik

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bugün bir askeri üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 6 askerimiz şehit oldu. Çatışmada 1 asker yaralanırken, 13 terörist de etkisiz hale getirildi.

Bir Acı Haber Daha Geldi! Son 2 günde 12 şehit verdik

Milli Savunma Bakanlığı;

"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 23 Aralık 2023 tarihinde bir üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada altı kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır.

Çatışmada ilk belirlemelere göre 13 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede temas devam etmektedir. Belirlenen hedeflere yönelik ani hava harekâtları da icra edilmektedir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralımıza da acil şifalar dileriz"

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat yazar
murat yazar - 8 ay Önce

her sene sayı vererek teröristleri bitirdik derler.en son ayakkabı nuamarsına kadar biliyoruz diyen süleyman soylu terörü bitirdik demişti..demekki yıllardır bu denilenler yalan..ve anlaşılan bu haberleri okumaya yıllarcada devam edeceğiz.

Ferhat
Ferhat - 8 ay Önce

Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum mekanları cennet olsun

SIRADAKİ HABER