Başkan, Apohan, yeni yıl mesajı yayımladı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan, son günlerini yaşadığımız 2023 yılına güle güle derken yeni yılla ilgili bir mesaj yayımladı.

Başkan, Apohan, yeni yıl mesajı yayımladı


Ülkemizin, bu yıl içinde çok sayıda deprem ve sel felaketi yaşadığını,  salgın sürecinde yaşanan bu olumsuzlukların, meydana gelen afetlerin maddi ve manevi zararın etkisini daha da arttırdığını anlatan Apohan,  şu ifadelere yer verdi; ”Gördük ki her şeye rağmen milletimizin göstermiş olduğu birliktelikle, sabırla ve inançla aşılamayacak engel yok.

Dünya çapında yaşanan ekonomik daralmalar doğal olarak bizleri de etkiledi. Devletimizin aldığı önlemler ve uyguladığı politikalar milletimizin desteğiyle başarıya ulaşacaktır. Bu anlamda hepimize görevler düşüyor. Bizler de kurumsal anlamda bu süreçte görevlerimizin bilincindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, Malatya’mıza tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim. . Yeni yılda İnşallah sevdiklerimizle refah dolu bir geleceğin kapısı aralanacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER