Vali Şahin Ve Başkan Gürkan Stantları Gezdi

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivalinde düzenlenen etkinliklere ve stantlara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Vali Şahin Ve Başkan Gürkan Stantları Gezdi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte Fuar Merkezinde açılan stantları gezdiler.

Malatya’da ve Malatya dışından gelen çok sayıda katılımcının stant açtığı Fuara ziyaretçi yoğunluğu stant sahiplerini de memnun ediyor. Yoğunluktan memnun olan stant sahipleri fuar kapsamında yapılan organizasyonlardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ettiler. Stant açan firmalar, yeni yapılan fuar merkezinin kendileri ve vatandaşlar için ferah ve modern anlamda güzel olduğunu, ifade ettiler. 

Malatya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte stantları tek tek gezen Başkan Gürkan, stant sahipleriyle, ziyaretçilerle sohbet edip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Gürkan, “Malatyalı hemşerilerimizin hem fuarımıza hem de açılan stantlara göstermiş oldukları ilgi bizleri ziyadesiyle memnun etmekte. Fuarımıza gösterilen ilgide gösteriyor ki, hemşerilerimiz güzel olan her hizmeti ve organizasyonu benimsiyor ve destekliyor. Bizlerde hemşerilerimiz için her zaman en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Özellikle sadece Malatya’ya değil bölgeye de hizmet verecek olan fuar merkezimizi açarak kitap fuarları, tarım fuarları, kayısı fuarı ve daha birçok fuar ve organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Modern ve çağdaş anlamda, sosyal donatılarının içerisinde yer aldığı fuar merkezimizden de vatandaşlarımız ve festivalimize katılım gösteren firmalar memnun. Hemşerilerimiz memnun ise bizlerde memnunuz demektir. Fuarımıza gösterilen bu ilgiden dolayı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER