Milletvekili Bakbak, AK Parti Battalgazi İlçe Teşkilatıyla Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 81 ilde düzenlenen “2023'e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Malatya’ya gelen AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Battalgazi Belediyesi Konferans Salonunda AK Parti Battalgazi İlçe Teşkilat başkanları ve üyeleri bir araya geldi. Milletvekili Bakbak, AK Parti teşkilatları olarak birlik ve beraberlik içerisinde daha da çok çalışarak 2023 seçimlerini de zaferle sonuçlandıracaklarını belirtti.

Milletvekili Bakbak, AK Parti Battalgazi İlçe Teşkilatıyla Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından 81 ilde organize edilen 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Malatya’da devam ediyor. Program kapsamında Malatya’ya gelen AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamında ziyaret etti. Ziyaretinden ardından Milletvekili Bakbak, Battalgazi Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen programda AK Parti Battalgazi İlçe Teşkilatının başkanları ve üyeleriyle buluştu. Yoğun katılımın sağlandığı toplantıda teşkilat üyelerine seslenen Milletvekili Bakbak, birlik ve beraberlik içerisinde daha da çok çalışarak 2023 seçimlerini de zaferle sonuçlandıracaklarını belirtti.

İLÇE BAŞKANI KAHVECİ: “BATTALGAZİ AK PARTİ’NİN KALESİDİR”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Battalgazi’miz, Kadım Medeniyetlere ev sahipliği yapmış, 310 bin civarında bir nüfusa sahip, 103 mahallesi ve 202 bin seçmeni olan metropol ilçelerinden bir tanesi. Battalgazi ilçemiz, AK Parti kurulduğu günden bu zaman kadar Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yaparak, her zaman bir kalesi olmuştur. 2023 seçimlerinde de yine Cumhurbaşkanımıza en büyük destekleri verecek ilçelerin başında yer alacaktır. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜDER: “MALATYA CUMHURBAŞKANI’NI GÖNÜLDEN SEVİYOR”

Malatya’nın Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı canı gönülden sevdiğine dikkat çeken Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Öncelikle Malatya’mıza ve Battalgazi’mize hoş geldiniz. Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarından Fuat Oktay beyefendiyi bugün Malatya’mızda ağırladık. 2022’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Türkiye’nin her ilinde böyle programlar yapılıyor. Bugünde ilimizde gerçekleşmiş oldu. Malatya bir insanı severse, canı gönülden sever. Sevmekle kalmaz gönülden desteler. 8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal’ı desteklediği gibi bugünde Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destekliyor. Malatya her zaman yüzde 70’in üzerine bir destek veriyor. Bundan sonraki süreçte de inşallah Cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin şahlanışını engellemeye çalışanlara 2023 yılında cevabımızı vereceğiz. Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız belediyecilik anlayışını Türkiye’ye hakim kılmak için ilçemizde ekibimizle birlikte gece gündüz demen çalışıyoruz. Bugün diğer partilerin büyükşehirlerde dahi yapamadığı çalışmaları bizler ilçemizde yapmanın haklı gururunu ve onurunu yaşıyoruz. İşte diyoruz ki gönül belediyeciliği budur, hizmet belediyeciliği budur. Sürekli il dışlarına çıkma imkanı buluyoruz. Hakikaten AK Partili belediyelerin diğer belediyelere karşı hizmette açık ara önde olduğunu görüyorum. Buda sadece belediye başkanının başarısı değil, tüm AK Partili kardeşlerimizin başarısıdır. Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı ve yardımcısı Fuat Oktay’ı, Gaziantep Milletvekilimiz Derya Bakbak’ı ve diğer misafirlerimizi Malatya’mızda ağırlamaktan da büyük onur duyuyorum” şeklinde konuştu.

MİLLETVEKİLİ BAKBAK: “HİZMET ANLAMINDA AK PARTİ OLARAK ÇOK BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK”

AK Parti hükümeti olarak Türkiye’de her alanda büyük işlere imza attıklarına dikkat çeken Milletvekili Bakbak, “2023 seçimleri için hız kesmeden saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok büyük bir geçmişe sahip Malatya’nın Battalgazi ilçesindeyiz. Malatya’nın içerisinde de çok büyük bir isme sahip. Milattan önceki tarihe sahip bir ilçe. Battalgazili vatandaşımızın geçmişte olduğu gibi bu günde teveccühünün devam etmesi beni ziyadesi ile mutlu etti. Milletin sevgisini kazanan ve kendinden bir parça gördüğü Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurulan AK Parti’miz, kurulduğu günden bu yana daima milleti ve vatanı için çalışan bir yapı içerisinde yatırım ve hizmetlerine devam ediyor. 20 yıldan bu yana büyük çalışmalara imza atıyoruz, atmaya da devam ediyoruz. Bu çalışmalar sayesinde Dünya ekonomisi yüzde 3.5 küçülürken, Türkiye ekonomisi yüzde 1.8 büyüme sağladı. Malumunuz Avrupa ülkelerinde şuanda enerji krizi yaşanıyor, gıda sıkıntısı ve tahıl krizi yaşanıyor. Türkiye’nin büyümesi ile birlikte Dünya’nın karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü noktasında da Cumhurbaşkanımız büyük gayretler ortaya koyuyor. İki ülkenin içinde bulunduğu savaş durumda bile arabulucu yine Türkiye oluyor. Burada en büyük takdiri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan hak ediyor. Büyüyen ve güçlenen Türkiye’nin bu büyümesinden dolayı dış güçler, Cumhurbaşkanımızdan bir hayli rahatsızlık hissediyorlar. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkesi, vatanı, toprağı, bayrağı için her zaman dik duran birisidir. Sadece bu konularda değil, dünya mazlumları içinde her daim dik duran birisidir. AK Parti hükümeti olarak Türkiye’de her alanda çok büyük hizmetlere imza attık, atmaya da devam ediyoruz. O eski Türkiye artık yok. Güçlenen ve gelişen Türkiye olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 seçimlerini de zaferle sonuçlandıracağız. Sıkılmadık el, girilmedik gönül ve çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bir taşın üzerine bir taş daha nasıl koyabiliriz? Bugün bunun için sizlerle beraberiz. Teşkilatlarımızın tüm üyesi ile daha önce çalıştıklarımızın üzerine daha da çok koyarak birlik içerisinde çalışacağız. Hepinizi sevgi ile selamlıyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER