banner53

MESOB ile Denizbank arasında işbirliği protokolü imzalandı

Denizbank ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (MESOB) arasında işbirliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol ile esnafa, 3 ay ötelemeli kredi, taksitli ticari kredi, komisyonlarda avantaj sağlanacak.

MESOB ile Denizbank arasında işbirliği protokolü imzalandı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde imzalanan protokol törenine MESOB Başkanı Şevket Keskin ile Denizbank Malatya İnönü Caddesi Şube Müdürü Tufan Sevimli katıldı.

MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Esnaf ve sanatkar kesimi, pandemiden dolayı zor bir dönem geçiriyor. Yaşanan sürecin en büyük mağduru esnaf kesimidir. Bu süreçte esnafa destek ve katkı sunan herkes kazanır, çünkü esnafta kimsenin alacağı kalmaz. Esnafa açılan kredi üretime dönüşür.”  dedi.

İmzalanan protokole göre; Denizbank Malatya İnönü Caddesi Şubesi ile Malatya Şubesi bankacılık hizmetlerinde yararlanan esnaflara 3 ay ertelemeli avantajlı faiz oranı ile taksitli ticari kredi, avantajlı komisyon oranı ile Deniz Pos ve Bonus Business karttan 500 TL sıfır faizli 6 ay vadeli taksitli nakit avans fırsatı sunulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER