banner53

Marasalı, Arapgir Esnafının Sorunlarını Dinledi

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Marasalı, Teşkilat Çalışmaları kapsamında Arapgir İlçesine bir ziyarette bulundu. Başkan Marasalı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Arapgir İlçe binasını ziyaretin ardından ilçe esnafını gezerek problemleri dinledi, esnafla sohbet etti.

Marasalı, Arapgir Esnafının Sorunlarını Dinledi

Uzun zamandır herhangi bir siyasi parti temsilcisinin kendilerini ziyaret etmediğinden dem vuran esnafa Marasalı: “Arapgir ilçemize seçimden sonra bu 3. gelişimiz. Bizler Saadet Partisi olarak seçimden seçime insanı ile toplumu ile irtibat kuran sonrasında toplumla arasına sosyal mesafe koyan bir siyasi anlayışı reddediyoruz. İnsanımızın başta ekonomik olmak üzere birçok problemi var. Ahlaki ve manevi anlamda ciddi problemler var. Saadet partisi olarak ortaya koyduğumuz siyasi anlayış, insanımızın yüzünü güldürmeye, refahını arttırmaya, maddi ve manevi problemlerine gerçek çözümler sunmaya yöneliktir. 

 Unutulmamalı ki gülmek bir millet gülüyorsa gülebilmektir. Toplumun bunca sorunu varken vicdanı olan kimse kafasını yastığa koyup rahat bir şekilde uyuduğunu söyleyemez. Gayretimiz devam ediyor. Elbette Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedefimizden vazgeçmiş değiliz. Adil Bir Düzen Kurarak gençlerine güzel bir gelecek sunmanın gayretindeyiz. Bakın gençlerimiz arasında işsizlik çok yüksek rakamlara ulaşmış durumda. Gençlerimiz geleceğe umutla bakamıyor. Onların problemleri bizim problemlerimizdir. İnşallah bir arada kardeşçe yaşamanın güzelliği ile el ele verecek ve ülkemizi hak ettiği refaha kavuşturacağız ve insanımız da Saadet bulacaktır inşallah.” Açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 21:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER