banner53

Esrar, Hap, Uyuşturucu Ele Geçirildi

Malatya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda çalıntı motosiklet, uyuşturucu madde ve adam öldürme şüphelisi yakalandı.

Esrar, Hap, Uyuşturucu Ele Geçirildi

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalara dair verilen bilgiler şöyle;

•Yavuz Selim Mahallesinde bir motosikletin çalınması olayı ile ilgili; olayı gerçekleştiren şahsın H. E. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, şahıs çalmış olduğu motosiklet ile birlikte yakalanmış,  gözaltına alınmış, mahkemece tutuklanmıştır.

•Kiltepe Mahallesinde bir araçta bulunan bir şahıstan 42.72 gr. Metamfetamin uyuşturucu, hassas terazi ve suçta kullanıldığı tespit edilen 1320 tl para ele geçirilmiş gerekli işlemler yapılmıştır.

•Arap Osman Kavşağında O. C. İsimli şahsın GBT Sorgusunda Malatya 1. Ağır ceza mahkemesince "KASTEN ÖLDÜRMEK " suçunda arandığının tespit edilmiştir.

Ayrıca Battalgazi Polis Merkezince;

•Tandoğan Mahallesinde Gece kartalları ve Polis Merkezi Amirliği Ekipleri tarafından O. D. isimli sahis kovalamaca sonucunda yakalanamamış, ancak daha sonra saat 03.00’da şahıs ve kactigi esnada cebinden attığı poşetiiçeresinde ki kannobinoit Uyuşturucu alınarak konunun gereği polis merkez amirliğinde yapılmıştır.

•Tandoğan mahallesinde görevli Gece Kartalları’nın yapmış olduğu çalışmalarda O.D. isimli şahsın ikametinde uyuşturucu madde kullandığını ve ticaretini yaptığını, evine şahısların girip çıktığı bilgisi üzerine Gece Kartalları belirtilen adresin civarında O. D. isimli şahıstan 20 gr Kannabinoid uyuşturucu madde ele geçirmiş, Suç araştırma ve önleme ekipleri battalgazi Polis Merkezi ekipleri ile beraber bahse konu adreste ev araması yapılmış arama neticesinde 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER