Enver Kiraz'dan Tecavüz İddialarına Cevap

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanı Enver Kiraz,bir TV kanalında Cumhuriyet Halk Partisi Kale İlçe Başkanı ile ilgili iddialar hakkında basın açıklaması yaptı

Enver Kiraz'dan Tecavüz İddialarına Cevap

Enver Kiraz; açıklamasında;

"Bugün akşam saatlerinde bir TV kanalında Kale İlçe Başkanımız ile ilgili iddialar yer almıştır. İddialar üzerine olay aydınlatılıncaya kadar ilgili kişinin üyeliği dahil tüm hak ve edinimleri askıya alınmıştır. 

Hemen belirtelim ki bu iddia ilk kez bugün televizyon yayınında dile getirilmiş olup konu hakkında bir soruşturma ya da dava olduğuna dair bilgimiz bulunmamaktadır. İlgili programda da bu yönde bir bilgiye yer verilmemiştir. 

Ancak iddiaların niteliği dikkate alındığında, konunun mutlaka yargı organları tarafından soruşturulması gerektiği açık olup adaletin de bu şekilde tecelli edeceğine kuşku bulunmamaktadır. 

Parti olarak bu konulardaki tavrımız tartışmaya yer bırakmayacak kadar nettir. Yargı mercilerince konu hakkında verilecek karar üzerine partimizce de nihai değerlendirme yapılarak gereken tüm adımlar atılacaktır"ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71