BBP İl Teşkilatından BİMYAD’a Ziyaret

BBP Malatya il teşkilatından Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezini (BİMYAD)'da ziyaret gerçekleştirildi.

BBP İl Teşkilatından BİMYAD’a Ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Malatya il başkanı Abdulvahap Kahraman, Teşkilat başkanı Yüksel Duman, İl sekreteri Ahmet Tokay ve il başkan yardımcısı Ahmet Sürücü tarafından Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyaret için teşekkürlerini dile getiren Genel Başkan Selim Apohan; “BBP Malatya il yönetimi Genel Merkezimize gerçekleştirdikleri ziyaretindendolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle 10 Ocak çalışan gazeteciler gününe yaklaştığımız şu günlerde bu ziyarette ayrı bir anlam taşımaktadır. Siyasi partiler demokrasimizin vazgeçilmez temel taşları arasında yer almaktadır. Siyaset kurumu, tüm sorunların çözüm noktası olduğu için siyasi partiler onun için önem arz etmektedir.” dedi.

Misafirperverliğinden dolayı BİMYAD yönetimine teşekkür eden; BBP Malatya il başkanı Abdulvahap Kahraman “basın bizler için hayatın en önemli yere sahiptir. Yerelden ülkemize, ülkemizden dünyaya haberi doğru ve tarafsız bir şekilde halka ulaştıran önemli bir müessesedir. Bu anlamda Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği olarak yaptığınız haberlerde tarafsız ve objektifliğe hassas olduğunuz için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

İLÇELERDE YAPILANMA ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

İlçelerdeki yapılanma çalışmalarına değine Kahraman; “ilçelerde örgütlenmemiz devam ediyor. 2 ilçemizi kurduk, şuan Doğanyol ilçemize teşkilat kurulumumuzu yapıyoruz. Mahalle gezilerimiz başladı, Battalgazi bölgesinden ziyaretlerimize başladık. Haftada 2 gün kırsal yerlerimizi gezeceğiz. Onun haricinde mahalle toplantılarımız başladı. Esnaf gezilerimiz ile yaptığımız işler için bir Sempozyum düzenlemeyi düşünüyoruz. Çalışmalarımız çok güzel bir şekilde ilerliyor. Gittiğimiz yerlerde çok güzel dönüşler alıyoruz. Halkın teveccühü var. İnşallah bu dönem Malatya’da çok farklı işlere imza atacağız. 2023 yılı inşallah BBP’nin yılı olacak.”
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2023, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER