banner53

Battalgazi Belediyesi'nden 'Hediyelensin Karneler' Etkinliği

Battalgazi Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi, 2019-2020 eğitim-öğretim yarıyıl tatili öncesi Bulgurlu Şehit Hamit Fendoğlu İlkokulu öğrencilerine “Hediyelensin Karneler” etkinliği düzenleyerek, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Battalgazi Belediyesi'nden 'Hediyelensin Karneler' Etkinliği

Battalgazi Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’nin organize ettiği Battalgazi Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği Bölümü Dr.Özgür Karataş ve öğrencilerinin de destek verdiği “Hediyelensin Karneler” etkinliği kapsamında Bulgurlu Şehit Hamit Fendoğlu İlkokulöğrencilerine karne hediyesi verildi. Yarıyıl tatili dolayısıyla karne heyecanı yaşayan öğrencilerin karne heyecanına Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’daortak oldu. Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken Bulgurlu Şehit Hamit Fendoğlu İlkokulu Müdürüİsmail Özbay ve öğretmenleri, düzenlenen etkinlikten dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkürlerini ilettiler.

GÜNDOĞDU: “OSMAN GÜDER BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Etkinlik hakkında kısa bir bilgi veren Battalgazi Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Serdar Gündoğdu, “Kurum olarak düzenlediğimiz bu etkinlik ile köydeki okullarda eğitim gören öğrencilerin karne heyecanına ortak olduk. Etkinlik kapsamında ilkokul öğrencilerimizin karnelerini hediyelendirdik. Çok güzel bir etkinlik oldu. Öğrencilerimiz karnelerinin yanında hediyelerini de aldı. Özellikle bu etkinliğimizi kırsal bölgemizde yapmayı uygun gördük. Düzenlemiş olduğumuz bu etkinlikte bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e, katılımı ile bizleri mutlu eden Milliyetçi Harekat Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’na, Battalgazi Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği Bölümü Dr.Özgür Karataş ve öğrencilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimize aralıksız şekilde devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

FENDOĞLU: “ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

Milliyetçi Harekat Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ise “Kurumlarımızınböyle bir etkinliği düzenleyeceklerini ve bu etkinliğin Şehit amcamın isminin verildiği okulda yapılacağını duyduğum zaman inanın çok duygulandım. Çok güzel bir etkinlik oldu. Çocuklarımızın karne heyecanına ortak olduk. Maşallah hepsi çok başarılı çocuklar. Hepsi takdir ve teşekkür belgesi almışlar. Gerekli öğütlerimizi de verdik. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Türkiye’nin geleceğini bu çocuklar şekillendirecek. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. 

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et


 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER