banner53

Başkan Samanlı, Dezenfektan ve Maske Dağıttı

Malatya MHP İl Başkanlığı Malatyalılara Dezenfektan ve Maske Dağıttı

Başkan Samanlı, Dezenfektan ve Maske Dağıttı

Çinin Wuhan Kentinde ortaya çıkan ve küresel bir salgına sebep olan covid-19(Corona ) virüsüne karşı ülke olarak yaklaşık 50 gündür başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere fedakarca mücadele etmekteyiz.
Ülke ve millet olarak geçirmekte olduğumuz bu zorlu süreçte bizler de milliyetçi hareket partisi malatya il başkanlığı olarak bu mücadeleye katkı sağlaması amacı ile virüse karşı alınan tedbirler kapsamında vatandaşlarımıza dezenfektan ve maske dağıtımı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Bu vesile ile ifade etmek isterim ki bizler ülke ve millet olarak tarihimiz boyunca nice zorlu süreci birlik ve beraberlik ile üstesinden geldik. İnanıyorum ki  Sağlık bakanlığının almış olduğu tedbirlere riayet ederek  bu zorlu süreci  en hafif şekilde atlatacağız. 

Alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın bu tedbirlere bu güne kadar geçen süreçte olduğu gibi sıkı bir şekilde uyarak gereken hassasiyeti ve özveriyi göstermeye devam edeceklerinden  şüphemiz yoktur.

Fakat üzelerek ifade ediyorum ki vatandaşlarımızın bir kısmı bütün bu yaşanan ve her geçen gün verdiğimiz kayıplara rağmen yetkililerin belirtmiş olduğu tedbirlere,sosyal mesafe kuralına  ve evde kal çağrılarına uymayarak bakanlığımızın ve yetkililerimizin bu güne kadar almış oldukları önlemleri heba etmektedir.  
Bütün vatandaşlarımızı ülkemizin geçirmekte olduğu bu zorlu süreçte yetkililerin çağrılarına uyarak zaruri olmadığı takdirde evlerinden çıkmayarak bu sürece katkı sağlamalarını temenni ediyoruz ve bütün Malatyalı hemşehrilerimize Evde Kal Malatya Çağrımızı yineliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle İçerisinde bulunduğumuz  Mübarek Ramazan ayının Yüce milletimizin,ümmetin ve tüm insanlığın içinde bulunduğu hastalık ve sıkıntılardan kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı  Haktan niyaz eder  bütün vatandaşlarımıza hayırlı ramazanlar dilerim. dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER