Başkan Gürkan Merkez İlçe Belediye Başkanları İle Bir Araya Geldi

Başkan Gürkan, "Malatya’ya hep birlikte hizmet edeceğiz" dedi.

Başkan Gürkan Merkez İlçe Belediye Başkanları İle Bir Araya Geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın daveti üzerine Büyükşehir Belediyesinde bir araya geldiler. 
Belediye Başkanları, yapılan görüşme sırasında son zamanlarda kamuoyunda Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanları arasında sorun varmış gibi bir algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, bunun gerçeği yansıtmadığını dile getirdiler. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yaptıkları açıklamada, Belediye Başkanları olarak aralarında herhangi bir sorun olmadığı gibi, Malatya’nın menfaatine olan hemen her türlü işte de birlikte hareket ettiklerini dile getirdiler. 
Malatya’ya hizmet etme konusunda her zaman birlik içinde olduklarını ve Malatya’nın menfaatinin her şeyden önce geldiğini söylediler. Bu konuda şimdiye kadar nasıl birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıysak bundan sonra da Malatya’ya hizmet için bir arada olamaya devam edeceğiz. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER