Başkan Güder: ‘Hemşehrilerimizle birlikte güçlüyüz’

2019 yılından bu yana dur durak demeden ilçede adım atmadık yer çalınmadık kapı ziyaret edilmedik esnaf bırakmayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Orduzu Kaldırım mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Güder: ‘Hemşehrilerimizle birlikte güçlüyüz’

Daha yaşanabilir bir Battalgazi için "Durmak yok yola devam" sloganını kendine her zaman şiar edinen  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçede yaşayan vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Orduzu Kaldırım mahallesindeki vatandaşlar ile buluştu. Mahalle sakinlerinden Ramazan Arıkan’ın konuğu olan Milletvekili Tüfenkci ve Başkan Güder, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini yerinde dinledi. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği buluşmada mahalle sakinleri, Battalgazi ve Orduzu bölgesinin gelişimden memnun olduğunu ifade ederek, Başkan Güder’e hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Orduzu Mahalle Muhtarı Abuzer Ekin, “Orduzu mahallemiz hizmetlerden memnun, çok güzel hizmetler yapılıyor. Bu hizmetlerden dolayı Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

BAŞKAN GÜDER: “ORDUZU’YA CİDDİ EMEK HARCADIK”

Vatandaşlarla iç içe olmanın, istişarelerde bulunmanın önemine değinen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “ Biz büyük bir aileyiz. Battalgazi'mizde, bu ailenin fertleri olarak barış, kardeşlik ve huzur içerisinde yaşıyoruz. Ailemizin tüm fertleriyle gece gündüz demeden bir aradayız. Bugünde Kaldırım bölgesindeki vatandaşlarımızla birlikteyiz. Orduzu bölgesi bizim için çok önemli ve müstesna yerlerin başında geliyor. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını istişare kültürü içinde hep birlikte çözüyoruz. Ziyaretlerimizde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını vatandaşlarımıza iletiyorum. 2019 yılından bu yana Orduzu’da bir dönüşüm başlattık. Bu dönüşümünü Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan destekleriyle sağladık. Toki konutlarıyla birlikte Orduzuya yeni bir alt merkez kurduk. Bunun yanında sportif yatırımlar, alt ve üst yapı, doğalgaz ve birçok yatırımlar kazandırdık. Orduzu’nun imarını çözüme kavuşturduk. UNESCO Dünya Kültür Mirası’nın da bu bölgede olması Orduzu’ya ayrı bir önem kattı. Bu bölgemize son 4 yılda ciddi yatırımlar yaptık, çok emek harcadık. Yaptığımız yatırımlarla Orduzu bölgemiz şahlanmaya devam ediyor. İlçemizde bölgeler arası gelişmişlik farkını ortadan kaldırmak için gecemizi adeta gündüzümüze katmış durumdayız. Bizim ilçemize hizmet sözümüz var ve bu sözümüzü tutmak için her yeni güne neler yapabiliriz düşüncesi ile başlıyoruz” şeklinde konuştu.

MİLLETVEKİLİ TÜFENKCİ: “TÜRKİYE’DE ESER SİYASETİ YAPIYORUZ”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile birlikte Orduzu’nun hak ettiği gerçek değere ulaştığını aktaran AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Öncelikle Orduzu halkımıza teşekkür ediyorum. Bugün bizlere evlerini açtılar, gönüllerini açtılar. Orduzu bölgesi bizim için gerçekten çok önemli ve hak ettiği gerçek değere ulaşma konusunda her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyor. Buda bizi mutlu ediyor. Bu mutlulukla birlikte Battalgazi için özveriyle büyük emekler ortaya koyan Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder ve ekibine teşekkür ediyorum. Türkiye olarak önemli süreçlerden de geçiyoruz. Sadece ekonomik mücadele vermiyoruz. Terörle de dış güçlerle de mücadele ediyoruz. Türkiye’de eser siyaseti yapıyoruz ve her geçen gün daha da büyüyor. Hizmet AK Parti’nin içidir. Bizler her zaman daha ileriye nasıl gidebiliriz bunun çalışmaları içerisindeyiz” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER