Başkan Apohan’dan yeni yıl mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan, yeni yıl ile ilgili mesaj yayımladı.

Başkan Apohan’dan yeni yıl mesajı

BİMYAD Başkanı Apohan yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: ″Pandemi nedeniyle sağlık ve ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere 2020 yılı yalnızca Malatya ve ülkemiz için değil tüm dünya için çok zor bir yıl oldu.

2020 Yılı Bize çok şey öğretti. Dayanışmanın gücünü, sevginin mesafe tanımadığını, temizliğin ve tedbirlere uyarak yaşamanın önemini, gönüller bir olduğunda her zorluğu yenebileceğimizi, vefayı, dostluğu, sevdiklerimiz için endişe etmeyi, sevmeyi, sevilmeyi, bedeli ağır olsa da 2020 yılında bir kez daha öğrendik.

Zorluk ve sıkıntıları dayanışma ve dualarımızla hep birlikte aşmaya çalıştık. Şimdi önümüzde umutlarla dolu yepyeni bir yıl var. 2021 yılının da bu acı tecrübeleri hiç unutturmadan; sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi en büyük dileğim. Yürekten inanıyorum ki, gelecek güzel günlere inancımızla, gönüllerimiz bir olarak, çok daha güzel bir yıla başlangıç yapacağız.

Bin yıllardır umudunu hiç yitirmeden nice badireler atlatmış, nice zaferlere ulaşmış yüce Türk Milletimize ve tüm insanlığa güzel günlerle, sağlık dolu bir yıl diliyorum. Yeni yılımız kutlu olsun.″

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER