15 Temmuz Milli İrade Ocaklarından BİMYAD'a Ziyaret Etti

15 Temmuz Millî İrade Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemal Hanilçi, Avrupa'dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Serdar Mamur Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Aslı Gizem Gündüz Gençlik Kolları Genel Başkanı Serkan Can Özbey Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezi Ziyaret Ettiler.

15 Temmuz Milli İrade Ocaklarından BİMYAD'a Ziyaret Etti

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulunduklarını ifade eden ve Ocak çalışmaları hakkında bilgiler veren 15 Temmuz Millî İrade Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemal Hanilçi, Bizlerin yapmış olduğu çalışmalarımızı Kamuoyuna duyuran, sesimiz olan İnternet Medyasına Teşekkür etmek için de ziyarette bulunduk. Her zaman Basının desteğini yanımızda hissettik. yağmur çamur kar kış demeden halkın haber alma görevini yerine getiren basın mensubu arkadaşlara Genel Başkan ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. İfade yer verdi.

İNTERNET MEDYA YASASININ BİRAN ÖNCE ÇIKMASI GEREKİYOR

BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, Ocak çalışmalarının son derece başarılı olduğunu ve kamuoyunda fazlasıyla ses getirdiğini belirterek, bu anlamlı ziyaretten dolayı 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Merkez Teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Günümüz internet çağı. Medya sektöründe bu yeniliklere ve dijital alanda yerimizi alabilmek bir an önce İnternet haber yasasının çıkması gerekir. Günümüz teknolojisi hızla ilerlediğinden bizlerde Dijital alanda İnternet gazeteciliğin alt zeminini oluşturmaya çalışıyoruz. İnternet haber sitelerimizle halkın haber alma görevini büyük bir çoğunlukla üzerimize almış bulunuyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi 2022 yılında bu yasanın acilen çıkarılmasından yanayız. Ancak geniş kapsamlı herkesi memnun edecek bir yasa olmalı. Mağduriyetler giderilmeli, İnternet medyası yasal statüye kavuşturulmalı.

BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, bu anlamlı ziyaretten dolayı 15 Temmuz Millî İrade Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemal Hanilçi, Avrupa'dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Serdar Mamur Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Aslı Gizem Gündüz Gençlik Kolları Genel Başkanı Serkan Can Özbey’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71