Zümrüdüanka 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Zümrüt Öldü mü?

Zümrüdüanka yine izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başardı. Peki Zümrüdüanka 10. bölümde neler yaşanacak? Zümrüdüanka 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Demirkan ailesini bu hafta neler bekliyor? İşte bu soruların cevapları...

Zümrüdüanka 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Zümrüt Öldü mü?

Fox Tv'nin en çok izlenen yeni dizileri arasında yer alan Zümrüdüanka 9. bölümü ile ekranlara geldi. Peki Zümrüdüanka 10. bölümde neler yaşanacak? Zümrüdüanka 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zümrüdüanka 10. bölüm çıktı mı? Zümrüdüanka 28 Mart Cumartesi son bölüm.

Yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran Fox Tv'nin beğeniyle izlenen dizisi Zümrüdüanka 10. bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Zümrüdüanka yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu konu altında paylaştığımız linkte bulabilirsiniz.

Zümrüdüanka yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özet linki

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Demirkan kadınları konusunda ne kadar hassas olduğunu gösteren Serhat,”Ne ölmekten çekinirim ne de öldürmekten ama Demirkan kadınlarına dokunmanıza izin vermem” diyerek karizmasını sergiledi. Dizinin hayranları ise Alp Navruz ile Ceren Yılmaz sahneleri görmek istiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Acay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Zümrüt ve Serhat’ın aşkını izlemek için beklediklerini belirten Zümrüdüanka takipçileri, Pelin Abay’ın canlandırdığı Shandan sahnelerinin de azaltılması gerektiği fikrinde.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER