banner53

Yasak Elma 6 Temmuz Var mı, yok mu? Yasak Elma 75. Bölüm-Fox Tv

Yasak Elma bu akşam yeni bölüm var mı? Yayınlandığı günden itibaren büyük beğeniyle izlenen Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma 6 Temmuz Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak mı? Yasak Elma 75. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? İşte bu soruların cevapları.

Yasak Elma 6 Temmuz Var mı, yok mu? Yasak Elma 75. Bölüm-Fox Tv

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'nın 6 Temmuz akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merek ediliyor. İzleyiciler yeni bölüm hakkında detay arıyor. Yasak Elma, geçtiğimiz haftalarda 74.bölümüyle ekrandaydı. Yasak Elma dizisinin 6 Temmuz Pazartesi akşamı 75.yeni bölümünün yayınlanması beklenmiyor.

Yasak Elma dizisinin 6 Temmuz Pazartesi akşamı 75.yeni bölümünün yayınlanması beklenmiyor. Elde çekilmiş stok var mı, ya da yeni bölüm için yeterli reklam geliri elde edildi mi bunlar da bilinmiyor. Yasak Elma 75.yeni böüm fragmanının yayınlanmaması zaten dizinin bu hafta yayınlanmayacağını bizlere gösterdi.

Yasak Elma diziside diğer diziler gibi Koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verdiği düşünülüyor. Dizinin yapımcılarındna Fox Tv tarafından konuya dair açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma dizisinin yerine bu hafta Fox Tv yayın akışında yer almıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 21:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi
Sevgi - 4 hafta Önce

Sizden ricam eski Türk Yeşilçam filmleri ni ve siyah beyaz Türk Yeşilçam filmlerini göstermenizi rica ediyorum dört yapraklı yonca Latin filmlerini görmek istiyoruz bıktık artık Kemal Sunal filmlerini defalarca izlemekten zaten yaz tatiline giriyorsunuz hicbirsey yok izlenecek lütfen Yeşilçam eski yetmişli yılların filmlerini izlemek istiyoruz teşekkürler saygılar

Deniz
Deniz - 4 hafta Önce

Sabırsızlıkla bekliyoruz yasak elma dizisini

SIRADAKİ HABER

banner72

banner71