Şampiyon Dizisi 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Şampiyon dizisi 25. yeni bölüm ile ekranlarda oldu? Peki Şampiyon26. bölümde neler yaşanacak? Şampiyon yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Şampiyon Dizisi 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

25. bölümyle ekranlarda olan Şampiyon 26. bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlanırken, alınan final kararı ise izleyiciyi üzmüş durumdaç

Şampiyon 26. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Şampiyon 26. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu konu altında verdiğimiz linkte bulabilirsiniz.

Şampiyon 26. bölüm fragmanı linki

Şampiyon dizisi ne zaman final yapacak? Pazar akşamları izleyici ile buluşan Şampiyon dizisi, bir süredir reytinglerde beklenen başarıyı gösteremedi ve final yapmasına karar verildi. Sezonun sonunda ekranlara veda edecek dizi 35.bölümüyle son kez ekranlara gelecek.

ŞAMPİYON 25. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman'ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar.

Öte yandan Suna bir şekilde Elif'in asıl amacının Fırat ve Yaman'ı kullanıp Derviş'in imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif'e herşeyini toplayıp gitmesini söyler.

Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel'in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır.
Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna'ya Fırat'ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler.

Kerem'in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli'yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler.
Yaman'ın mektubuna ulaşan Fırat Derviş'in paralarını Güneş'e bıraktığını öğrenmiştir. Ancak bu paralarla ilgili başka bir planı vardır. Bu konuda Suna'dan yardım ister.

Fırat'ı takip ederek paraların yerini öğrenen Tansel ve Duman paraları alırken onları bekleyen kötü sürprizden haberleri yoktur. Suna Elif ile ilgili gerçeği kanıtlı bir şekilde Fırat'a gösterir. Fırat şok olur.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER