Payitaht Abdülhamid 114. Bölüm Fragmanı- Payitaht NEDEN YOK

TRT ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid, ülkede yaşana koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurma kararı aldı.  Gerekli önlemler alınarak sağlıklı bir şekilde çalışma oluşturulduğunda dizinin çekimleri devam edecek. Peki Payitaht Abdülhamid 114. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? işte bu sorunun cevabı.

Payitaht Abdülhamid 114. Bölüm Fragmanı- Payitaht NEDEN YOK

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya ve Duygu Gürcan'ın yer aldığı 'Payitaht Abdülhamid' dizisinin çekimlerine ara verildi.

Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Corona virüs salgınından korunabilmek için gerekli önlemleri mutlaka almalıyız. Bizler de geçici olarak Payitaht Abdülhamid dizimizin çekimlerine ara veriyoruz. Gerekli önlemleri alarak sağlıklı bir şekilde en kısa zamanda buluşmak dileğiyle" denildi.

Payitaht Abdülhamid 114. yeni bölüm 27 Mart Cuma akşamı ekranlarda olacak mı?. TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan son bölümünde; Blavatsky ve Heckler Abdülhamid’e karşı işbirliği yapıyor. İkilinin Abdülhamid’e karşı sinsi planları var! Payitaht 114. yeni bölüm tanıtımı henüz paylaşılmadı.

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

114.BÖLÜM FRAGMANI VE SON BÖLÜM ÖZET LİNKİ

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER