Mucize Doktor 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 2 Mart Mucize Doktor

Mucize Doktor bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda oldu. 28. bölümüyle Fox Tv ekranlarında İzleyicinin karşısına çıkan Mucize Doktor, reytinglerde yine izlenme rekorları kırmayı başardı.Fox tv ekranların en çok izlenen dizileri arasında bulunan Mucize Doktor, her hafta olduğu gibi bu haftada yayınlanan bölümüyle izleyiciden tam not aldı. Peki Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yıllar sonra Anne ve Babasını gören Doktor Vefa bu yaşadığı tranvanın şokunu atlatabilecek mi? Nazlı-Ali birlikteliği hastanede sorun olacak mı? Mucize Doktor 29. Bölümde neler yaşanacak? Her hafta soluksuzca izlenen Mucize Doktor 29. bölüm detayları haberimizde...

Mucize Doktor 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 2 Mart Mucize Doktor

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Fox Tv ekranlarının beğeniyle takip aile dizisi Mucize Doktor bu akşamda 28. bölümüyle izlenme rekorları kırdı. Son bölümde babasının büyük tepkisiyle karşılaşan Ali Vefa, yeniden çocukluğuna dönerek yıllarca yaşadığı sıkıntılar gözünün önüne geldi. Mucize Doktor 2 mart yeni bölüm fragmanı.

Büyük bir beğeniyle takip edilen Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 29.bölümde neler yaşanacak? 

Mucize Doktor 29. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE SON BÖLÜM ÖZET LİNKİ

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER