banner53

Masum Dizisi 63. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 24 Mayıs Masum

Her yayınlandığı bölümüyle izlenme rekorları kıran Kanal 7 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Masum'da bu hafta neler yaşanacak. Masun son bölüm yayınlandı mı? Masum dizisi bugün 62. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Peki Masum Dizisi 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum yeni bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde. 24 Mayıs Masum dizisi fragman.

Masum Dizisi 63. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 24 Mayıs Masum

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekranlarda izleyiciyle buluşan Masum, son bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün sizlerin karşısına çıkıyor.

Masum Dizisi yeni bölüm ile 24 Mayıs günü kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak.

Masum dizisi son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

Masum son bölüm fragmanı ve tanıtım linki 

23 Mayıs 2020 Cumartesi

GOPİ KENDİNDEN GEÇİYOR

Masum’da bugün Gopi Urmila’nın verdiği tatlıyı yedikten sonra kendisinden geçer. Kokila gelinin başına gelenleri öğrenecek mi?

62. Bölüm
Modi ailesinin evinde bayram telaşı yaşanır. Jigar Urmila’yı arayıp bayram için evlerine davet eder. Urmila Gopi’yi rezil etmek için tatlısının içine sinirleri gevşetici bir ilaç koyar. Kendinden geçen Gopi eline boya alır ve Ahem’in yüzünü boyar. Neye uğradığını şaşıran Ahem çok öfkelenir ve ona kızar. Gopi onun karşısına geçip onsuz olamayacağını söyler. Büyükanne bu durumdan çok hoşnut olsa da Kokila ondaki tuhaflığı anlayamaz. Gopi’nin böyle bir şey yapmayacağını bilen Kokila onun bu halinin nedenini anlamaya çalışır. Kokila Urmila’nın yaptıklarını öğrenecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum  her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 01:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Betül
Betül - 2 hafta Önce

Çok güzel filim

SIRADAKİ HABER

banner72

banner71