banner53

Masum Dizisi 62. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 23 Mayıs Masum

Her yayınlandığı bölümüyle izlenme rekorları kıran Kanal 7 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Masum'da bu hafta neler yaşanacak. Masun son bölüm yayınlandı mı? Masum dizisi bugün 61. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Peki Masum Dizisi 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum yeni bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde. 23 Mayıs Masum dizisi fragman.

Masum Dizisi 62. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 23 Mayıs Masum

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekranlarda izleyiciyle buluşan Masum, son bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün sizlerin karşısına çıkıyor.

Masum Dizisi yeni bölüm ile 23 Mayıs günü kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak.

Masum dizisi son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

Masum son bölüm fragmanı ve tanıtım linki 

18 Mayıs 2020 Pazartesi

AHEM VE GOPİ BİR ARADA

Masum’da bugün büyükanne Rashi büyükannenin sandığına sahip olmak için annesinden yardım alır. Ahem ise büyükanne yüzünden sürekli Gopi’yle olmak zorunda kalır. Ahem bu duruma ne kadar dayanabilecek?

57. Bölüm

Gopi ve Ahem büyükanne yüzünden aynı odada kalır. Bu durumdan rahatsız olan Ahem her fırsatta Gopi’yi azarlar. Rashi ise sandığın peşine düşer ve bunun için annesinden akıl alır. Rashi’nin bir şeyler karıştırdığından şüphelenen Kokila onun peşine takılır. Büyükanne her fırsatta Ahem ve Gopi’yi birbirlerine yakınlaştıracak bir şey bulur. Ahem bu duruma daha ne kadar katlanabilecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

****

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71