Masum Dizisi 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 25 Mart Masum Yeni Bölüm

Kanal 7 ekranlarında yep yeni bir dizi izleyiciyle buluşuyor. Yayınlandığı Hint dizileri büyük beğeniyle izlenen Kanal 7 ekranlarında 24 Mart Pazartesi günü Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum yayınlanacak. Peki Masum 3. bölümde neler yaşanacak? Masum 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum yeni bölüm fragmanı 24 Mart salı.

Masum Dizisi 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 25 Mart Masum Yeni Bölüm

Masum Dizisi 3. bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

Masum yeni bölüm fragmanı ve tanıtım linki

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER