banner53

Masum Dizisi 110. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 10 Temmuz Masum

Her yayınlandığı bölümüyle izlenme rekorları kıran Kanal 7 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Masum'da bu hafta neler yaşanacak. Masun son bölüm yayınlandı mı? Masum dizisi bugün 109. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Peki Masum Dizisi 110. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum yeni bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde. 10 Temmuz Masum dizisi fragman.

Masum Dizisi 110. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 10 Temmuz Masum

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekranlarda izleyiciyle buluşan Masum, son bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün sizlerin karşısına çıkıyor.

Masum Dizisi yeni bölüm ile 10 Temmuz günü kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak.

Masum dizisi son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

Kinjal’in sözleri Ahem ve Gopi’yi yıkar. Rashi ise Kokila’yı daha da kızdırmak için bir plan yapar. Gopi’yi de bu plana alet eden Rashi sinsice oyununu oynar. Rashi yüzünden Gopi’ye kızan Kokila ondan hesap sorar. Neye uğradığını şaşıran Gopi kendisini savunma fırsatı bulamaz. Kokila’nın Gopi’ye bağırdığını gören Ahem ne olduğunu anlamaya çalışır. Kinjal’in rol aldığı reklam ise evde sorun açmaya devam eder. Ahem bu soruna bir çözüm aramaya başlar. Ahem’in bulduğu çözüm işe yarayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71