Kuruluş Osman 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Moğolların Büyük Oyunu

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam 15. Bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Peki Kuruluş Osman 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 17. Bölüm fragmanında neler yaşanıyor. Kuruluş Osman 17. Bölümü 1 Nisan Çarşamba günü ATV ekranlarında olacak.

Kuruluş Osman 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Moğolların Büyük Oyunu

Diriliş Ertuğruş dizisinden sonra yapımcılar tarafından ekranlara taşınan Kuruluş Osman, izleyiciden tam not alırken, her hafta yayınlanan bölümüyle büyük beğeniyle takip ediliyor.

Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran dizi Kuruluş Osman bu akşam yine izleyiciyi ekranlara bağladı. Kuruluş Osman yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar...

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizinin son bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Kuruluş Osman yeni bölüm fragamnı yayınlandığı an aşağıda vermiş olduğumuz linkten kontrol edebilirsiniz.

İşte Kuruluş Osman Yeni Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özet linki

KURULUŞ OSMAN 16. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey'e meydan okur. Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar'ın ardından Kayı Obası'nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey'i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey'e sırrını açıklayacak mı? Batur'u öldüren Alişar Bey, Konya'dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER