Hercai 38. bölüm fragmanı- 27 Mart Hercai Yeni bölüm

ATV ekranlarının sevilen dizisi hercai bu akşam 37. bölümüyle ekranlarda oldu. Hercai yeni bölümde neler yaşanacak? Hercai 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 37. bölümüne dair bilgiler haberimizde.

Hercai 38. bölüm fragmanı- 27 Mart Hercai Yeni bölüm

Atv’nin başarılı yapımlarından Hercai 20 Mart Cuma akşamı yayınlanan 37. bölümüyle yine izlenme rekorları kırdı.Hercai yayınlandığı ilk bölümden itibaren severek izleniyor. Dizinin 37. bölümünde Reyyan'ın verdiği karar hem ailesini hem de Miran'ı derinden etkileyecek.

Son bölümü soluksuca izlenen Hercai yeni bölüm fragmanı izleyicilerde tarafından merak ediliyor. Peki Hercai 38. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle bu konu altında paylaşacağız.

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE SON BÖLÜM ÖZET LİNKİ

HERCAİ 37. BÖLÜM ÖZETİ

Yalanlardan uzak, yeni bir hayatın kapıları açmak isten Reyyan'ın verdiği karar hem ailesini hem de Miran'ı derinden etkiler. Sevdiği kadının zor zamanlarında yanına olup destek vermek isten Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için kolları sıvar. Verdiği kararın ardından nereden başlayacağını bilemeyen Reyyan'a destek Fırat'tan gelir. Mezarlıkta bulduğu nottan sonra Azize'nin kendisini kandırdığından emin olan Gönül babaannesiyle yüzleşmek ve oyununu ortaya çıkarmak için önemli bir hamle yapar.

Diğer yandan intikam planını yeniden canlandırmak isteyen Azize, Reyyan'ın üveyliğini kullanır ancak bu durum Reyyan ve Azize'nin karşı karşıya gelmesine neden olur. Ne olursa olsun Azize'nin durmayacağını, her fırsatta ailesine ve Miran'a zarar vereceğine bir kere daha emin olan Reyyan, Azize'ye meydan okur. Reyyan'ın güçlü duruşu karşısında ezilen Azize Aslanbey, bu sefer Reyyan'ı hiç beklemediği bir yerden vurmaya karar verir.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER