Hekimoğlu 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 31 Mart Hekimoğlu

13. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkan Kanal D ekranlarının beğeniyle izlenen yeni dizisi Hekimoğlu 14.yeni bölümün fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu son bölümde izleyiciyi neler bekliyor. Hekimoğlu yeni bölüm özeti yayınlandı mı? İşte bu soruların cevapları.

Hekimoğlu 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 31 Mart Hekimoğlu

Yayınlandığı ilk günden itibaren beğeniyle takip edilen Hekimoğlu 31 Mart günü Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu konu altında vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Hekimoğlu Yeni Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özet Linki

HEKİMOĞLU 13. BÖLÜM ÖZET

Vahap Hekimoğlu’ndan kendi şirketinin piyasaya sunacağı bir ilacın tanıtımını yapmasını ister. Buna karşılık, ekibinden kimseyi kovmasına gerek kalmayacaktır. Hekimoğlu teklifi kabul eder. İpek kararından dolayı Hekimoğlu ile gurur duyar ama Hekimoğlu ruhunu sattığını düşünmektedir. Emre ve Hekimoğlu yüzleşir. Emre, Hekimoğlu’nu Vahap’a ispiyonlayanın kendisi olduğunu kabul eder.

Orhan, Hekimoğlu’nun Zeynep’ten etkilendiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ise, Zeynep’e neden kendisini sevdiğini sorar. İlacın tanıtım günü geldiğinde Vahap, Hekimoğlu’na seçeneklerini hatırlatmak zorunda kalır. Tüm bunlar yaşanırken, lise öğrencisi bir gencin hayatı yine Hekimoğlu ve ekibinin ellerindedir.

Hekimoğlu Dizisinin Konusu Nedir?

Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları çok takmaz. Bu umarsamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastanelerde çok tutunamaz. Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslında başarılı bir doktor olan Hekimoğlu fazla risk alan bir doktordur ve işinden kovulur. Diğer hastaneler ise Hekimoğlu'nu işe almazlar. Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adamdır çoğu zaman huysuz ve duygusuz olsa da tam bir ukaladır. O, biraz gıcık... Fazlasıyla huysuz ve aksi. Ayrıca bencilliğe övünen bir ağrı kesici bağımlısı. Ama işinin ehli bir doktor, tanı koymayı ustası, hatta bir deha. Sağ bacağındaki aksaklık nedeniyle, koltuk değneği kullanması bile karizmasını zedelemiyor, bilakis puanını artırıyor. Çok zeki, çözemeyeceği hasta vakası hemen hemen yok gibi. Ama bir yandan hastaları iyi ederken, diğer yandan ekibinde beraber çalıştığı uzman doktorların psikolojilerini allak bullak etmekten de hiç çekinmiyor. Öyle ki onların özel hayatlarına karışacak kadar da küstah. Ama sayılı gönül ilişkisinde de çuvallamaktan öteye geçemiyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER