banner53

Gençliğim Eyvah 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 29 Haziran ATV Gençliğim Eyvah

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Gençliğim Eyvah bu hafta 2. bölümüyle ekranlarda oldu. İlk 2 bölümüyle izleyiciden tam not alan klasik Türk komedisi tadında ki dizinin şimdiden yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı bile. Peki Gençliğim Eyvah dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gençliğim Eyvah son bölümde neler yaşanacak?

Gençliğim Eyvah 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 29 Haziran ATV Gençliğim Eyvah

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir çok dizi çekimlere ara verirken, ATV ekranlarında yaz aylarının gelmesiyle klasik Türk komedisi tadında yeni bir dizi yayın hayatına merhaba dedi. Gençliğim Eyvah isimli dizi bu akşam 2. bölümüyle reyting sırlamasında kendi yer bulurken, izleyiciden ise tam not aldı.

Soluksuzca izlenen Gençliğim Eyvah dizisi 3. bölümde neler yaşanacak? Gençliğim Eyvah 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu soruların cevaplarını ve son bölüm fragmanını aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah son bölüm tanıtım linki;

2. Bölümde neler yaşandı.
Arif ve Zekeriya, Çavi ve Zola'nın kendi çocukları olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar verir. DNA örneği almak için Çavi ve Zola'nın yaşadığı eve gizlice giren Arif ve Zekeriya'nın başına gelmeyen kalmaz. Bu sırada Ahmet, Azra'nın gözünde kendisini aklayabilmek için Leyla'dan yardım ister. Ahmet ile Leyla'nın gizlice buluşması Azra'yı bir kez daha hayal kırıklığı uğratır. Zekeriya ve Arif, DNA sonuçlarını heyecan içinde beklerken ortaya çıkan rapor başlarına yeni belalar açacaktır.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71