Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Atv 5 Nisan Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı

Gel Dese Aşk bu akşam 4.bölümüyle bu ATV ekranlarında oldu. Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümüyle beğeni toplayan Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. Peki Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? işte detaylar...

Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Atv 5 Nisan Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı

Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyici tarafından takip edilen sevilen dizi Gel Dese Aşk, son bölümü yine soluksuzca izlendi. Peki yeni bölümde neler yaşanacak?

Gel Dese Aşk soluksuzca izlenecek yeni bölümüyle 5 Nisan Pazar günü ATV ekranlarında olacak.

Gel Dese Aşk dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda aşağıda vemiş olduğumuz sayfadaki linkte yer alacak.

Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özet linki

GEL DESE AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Murat beni aldatıyor, siz hepiniz de bunu biliyorsunuz!"
Yasemin Murat'ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin'le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin'in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat'ı arar. Murat'ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar'ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat'a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar'ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 22:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER