edho 162. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Masa Tehlikede

Atv Ekranlarda salı günleri izleyicinin karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 161. Bölümüyle izleyiciden tam not aldı.Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 31 Mart Salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm fragmanı.

edho 162. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?  Masa Tehlikede

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları şimdiden yeni bölümü merak etmeye başladı bile.

Büyük sürprizlerin yaşandığı son bölümün ardından  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler yaşanacak? Hızır ve masayı bu hafta hangi sürpriz bekliyor. Tufan'ın yeni planı ney? İşte bu soruların cevapları 31 Mart Salı akşamı ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölümde sizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu konu altında verdiğimiz linkte bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Fragmanı 

EDHO SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İlyas ve Behzat, onları iyi tanıyan düşmanları tarafından dolduruşa getirilerek tuzağa çekilmişken, Tufan’dan umulmadık bir yardım gelmiştir; fakat iki dostun ölümden kıl payı kurtulmasını sağlayan bu yardım değil Alparslan olacaktır. Kepelillerin ortaya çıkışıyla birlikte karşılarında yeni bir cephe daha açılan Çakırbeyliler, Altan ile olan savaş devam ederken yeni bir düşmanın onlara güç kaybettireceğinin farkındadırlar. Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını ister. Bu yüzden Kepelilerle Façalıların arasını bulmak için herkes tarafından sözü dinlenen Doğan Baba devreye girecektir.

Altan, Hızır’ı bir türlü alt edemeyince, yaptığı her planı bozmayı başaran, ondan hep bir adım önde olan iki ismi, Ceylan ve Alparslan’ı hedefine koyar. Bu planda en etkili olacak isim ise Tufan olacaktır. Öncelikle Ceylan’ı tuzağa düşüren Altan, Hızır’ın sevdikleri için canını feda edebileceğini bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER