Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 2 Mart Çukurova

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukuroava bu akşam yine izlenme rekorları kırdı. 61. bölümüyle Bir Zamanlar Çukuroava ekranlarda oluyor. Peki Bir Zamanlar Çukuroava 62. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukuroava 62. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 2 Mart Bir Zamanlar Çukuroava Fragman. İşte bu soruların cevapları...

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 2 Mart Çukurova

Bir Zamanlar Çukuroava, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle ATV ekranlarında oluyor. 26 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Züleyha'nın mahkemesinde Demir'in verdiği ifade ortamı geriyor. Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Melike İpek Yalovalı, Vahide Perçim ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukuroava dizisi yeni bölüm fragmanı şimdiden izleyici tarafından merak edilmeye başlandı.

Peki Bir Zamanlar Çukuroava Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukuroava yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu konu altındaki limkte bulabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukuroava yeni bölüm fragman linki

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61 BÖLÜM 

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır. Demir'in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha'yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha'yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha'nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 00:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER