Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Müjgan Öldü mü ?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam 60. bölümüyle ekranlarda oldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler yaşanacak? Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm 26 Mart Perşembe günü ekranlarda olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Müjgan Öldü mü ?

Yayınlandığı ilk günden reyting rekorları kıran ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bu haftada heyecan doruktaydı.Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova 61.bölüm fragmanında neler oluyor? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti.Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölümüyle 26 Mart Perşembe günü ATV ekranlarında sizlerle olacak.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linke ulaşabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE SON BÖLÜM ÖZET LİNKİ

ZÜLEYHA ŞİMDİ DE CEZAEVİNDE Mİ ÇİLE ÇEKECEK?

Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli'nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha'nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır! Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

ZÜLEYHA VE HÜNKAR İLK KEZ AYNI NOKTADA!

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar'ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır. Demir'in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha'yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha'yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha'nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.

MÜJGAN, ZÜLEYA SINAVINI VEREBİLECEK Mİ?

Bir yandan olan bitene üzülse de bir yandan hala kendini haklı bulan Müjgan, artık Behice cephesini de kaybetmiştir. Züleyha'nın dikkat çekmek için Demir'i vurduğunu söyleyen Müjgan'a kendi halası bile artık itibar etmeyecektir. Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için çabalarken, Müjgan da evliliğini kurtarmak için çaba gösterecektir. Ancak yapacağı şey, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER