banner53

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 25 Mayıs

Her yayınlandığı ilk bölümüyle izlenme rekorları kıran Kanal 7 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) de bu hafta neler yaşanacak. Aşk Bir Rüya son bölüm yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya dizisi bugün 94. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Aşk Bir Rüya 95.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde. 25 Mayıs Aşk Bir Rüya dizisi fragman.

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 25 Mayıs

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekranlarda izleyiciyle buluşan Aşk Bir Rüya son bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Aşk Bir Rüya adıyla ekrandaki yerini alıyor. Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün sizlerin karşısına çıkan Aşk Bir Rüya'da gizli hiç bir şey kalmıyor.

Aşk Bir Rüya yeni bölüm ile 25 Mayıs günü kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk Bir Rüya dizisi son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıda vermiş olduğumuz linkte bulabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya son bölüm fragmanı ve tanıtım linki 

24 Mayıs 2020 Pazar

THAPKİ KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Bihan için verilen partide Dhruv Thapki’yle dans etmek ister. Dhruv’un zorbalıklarına dayanamayan Thapki gerçekleri anlatmayı düşünür. Thapki Bihan’a her şeyi anlatacak mı?

94. bölüm

Dhruv, Thapki’yle düğünde kendisiyle evleneceğini söyler. Thapki Dhruv’un tehditlerinden kurtulmanın bir yolunu arar. Bihan’a evin her yerine güvenlik kamerası takılması gerektiğini söyleyen Thapki Dhruv’a kolay pes etmeyeceği mesajını verir. Düğün töreninde Thapki’yle dans etmek isteyen Dhruv ona bir tuzak kurar. Thapki ise Dhruv’un şantajlarını kayıt altına alır ve Bihan’a gerçekleri açıklamak ister. Thapki Dhruv’un tehditlerine rağmen Bihan’a gerçekleri anlatacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ her gün 21:00 Kanal 7 ekranlarında…

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 22:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
YAREN
YAREN - 2 hafta Önce

ÇOK SEVİYOMO FİLMİ AŞK BİR RÜYAYİ DÜNYANİN KANAL 7 FİLMİ ÇOK SEVİYOK TAPKİ ÇOK İYİ

SIRADAKİ HABER

banner72

banner71