banner53

Aşk Bir Rüya 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 24 Mayıs Aşk Bir Rüya Son bölüm

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Aşk Bir Rüya 93. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her bölümü büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya 93. bölümde neler yaşanacak? Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 94. bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde...

Aşk Bir Rüya 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 24 Mayıs Aşk Bir Rüya Son bölüm

Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) Kanal 7 ekranlarında hergün izleyicinin karşısına çıkıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren genel izleyici kitlesi oluşturan Aşk Bir Rüya dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) yeni bölüm ve son bölüm fragmanına aşağıde vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya son bölüm fragman linki

22 Mayıs 2020 Cuma

DHRUV’DAN BİHAN’A ÇİRKİN OYUN
Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Thapki’ye duygularını açar fakat ondan beklediği karşılığı alamaz. Bunun üzerine yeni bir plan hazırlayan Dhruv Bihan’a ahlaksız bir tuzak kurar. Thapki ve Bihan onun bu tuzağına düşecek mi?

92. bölüm

Dhruv, Thapki’ye onu sevdiğini itiraf eder. Thapki duyduklarını kabullenemezken Dhruv kendisine sürekli büyük yanlışlar yapıldığını ve hayatında tek düzgün kişinin Thapki olduğunu söyler. Thapki’den istediği yanıtı alamayan Dhruv ikinci planını uygulamaya koyar. Bihan’a iftira atmak için bir hemşireyle anlaşır. Thapki’nin annesi için eve getirilen hemşire bir yolunu bulur ve Bihan’la yalnız kalmayı başarır. Kapıyı kilitleyip bir anda çığlık atmaya başlayan hemşire Bihan’ın kendisini taciz ettiğini söyler. Thapki Bihan’ın böyle bir şey yaptığına inanacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 22:30, hafta sonu 22:15’te Kanal 7 ekranlarında…

****

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Raki
Raki - 7 gün Önce

Ulan kardeşim karisiyla ugrasirlarken bide druvmudur nedir o çıktı sana yakışır mı bu hareket ayıp ayip

SIRADAKİ HABER

banner72

banner71