banner53

Aşk Bir Rüya 123. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Haziran Aşk Bir Rüya Son bölüm

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Aşk Bir Rüya 122. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her bölümü büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya 123. bölümde neler yaşanacak? Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 123. bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde... 22 Haziran Aşk Bir Rüya

Aşk Bir Rüya 123. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Haziran Aşk Bir Rüya Son bölüm

Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) Kanal 7 ekranlarında hergün izleyicinin karşısına çıkıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren genel izleyici kitlesi oluşturan Aşk Bir Rüya dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) yeni bölüm ve son bölüm fragmanına aşağıde vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya son bölüm fragman linki

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

AŞKIN VE MASUMİYETİN ÖYKÜSÜ AŞK BİR RÜYA İLE KANAL 7’DE

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla ekrandaki yerini alıyor.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?
Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’  Kanal 7 ekranlarında…

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 21:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Raki
Raki - 2 ay Önce

Ulan kardeşim karisiyla ugrasirlarken bide druvmudur nedir o çıktı sana yakışır mı bu hareket ayıp ayip

SIRADAKİ HABER

banner72

banner71