banner53

Ruhsatsız tüfek ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından operasyon

Ruhsatsız tüfek ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan operasyonlarda Ruhsatsız Tüfek ve uyuşturucu hap ele geçirildi.

23.12.2019 günü Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan Şok Uygulamalarda 3 Adet Ruhsatsız Tüfek, (4,49gr Kannabinoid) ve (65 adet Lyrica) isimli uyuşturucu ve uyarıcı içerikli hap ele geçirilmiştir. 

(2)
23.12.2019 tarihinde Taştepe mahallesinde yapılan uygulamada M. Ç. İsimli şahsın yapılan GBT sorgusunda Malatya 1.Ağır Ceza mahkemesince SİLAHLA YAĞMA suçundan 6 yıl 1 ay 10 gün kesinleşmiş hapis cezasıolduğu anlaşılmış olup şahıs adli makamlara teslim edilmiştir.

(3)
20.12.2019 günü Bulgurlu Mahallesinde meydana gelen  FAİLİ MEÇHUL Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili olarakBattalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan detaylı kamera incelemelerinde, suçta kullanılan araç ve hırsızlık konusunu gerçekleştiren (3)şüphelinin kimliği tespit edilmiş ve şüpheli şahıslar ekiplerimizce yakalanmıştır. Şahısların yapılan GBT sorgusunda ise Hırsızlık suçundan kayıtlarının olduğu anlaşılmış olup Şüpheliler adli makamlara teslim edilmiştir.

Ayrıca şüphelilerin hırsızlık malzemelerini sattıklarını beyan ettikleri hurdacı şahıs hakkında ise suç eşyasını satın alma veya kabul etme suçundan yasal işlem yapılmıştır


 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER