Malatya merkezli 3 ilde Uyuşturucu operasyonu:

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Malatya merkezli Ankara ve Gaziantep illerinde yapılan eş zamanlı operasyon çerçevesinde 18 şahıs gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen 16 zanlı tutuklandı, 2 şahsa ise adli kontrol uygulandı.

Malatya merkezli 3 ilde Uyuşturucu operasyonu:

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda 24 şahıs tutuklandı, 3 şahıs ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Malatya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 07 Eylül 2022 günü Malatya merkezli Ankara ve Gaziantep illerinde yapılan eş zamanlıoperasyon kapsamında 18 şahıs gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından Adli Makamlara sevk edilen 16 şahıs tutuklandı, 2 şahıs ise Adli Kontrol Şartıyla Serbestbırakıldı.


Ayrıca yine ekipler tarafından 05-09 Eylül günleri arasında yapılan dört ayrısokak çalışmasında toplamda 115 adet sentetik ecza hap, 5 adet ecstasy hap, 1 adet hassas terazi, 292 gr kubar esrar, 67,59 gr Metamfetamin, 4,57 gr toz esrar ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Çalışmalar kapsamında gözaltına alınan 9 şahıs işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Bunlardan 8’i tutuklandı, 1 şahıs ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Uyuşturucuyla mücadelemiz etkin ve yoğun bir şekilde büyük bir kararlılıkla devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER