Aranan 77 Kişi Yakalandı

Malatya Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalarda haklarında yakalama emri bulunan 77 kişi yakalandı

Aranan 77 Kişi Yakalandı

"Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerce yapılan çalışmalarda durumundan şüphelenilerek durdurulan şahısların üzerinden6adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek 3adet kesici alet, çok sayıda fişek,226 adet uyuşturucu hapve 110,59gr uyuşturucu maddesi ele geçirilmiştir.

Son bir hafta içerisinde haklarında yakalama emri bulunan 77 kişi yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

Beşkonaklar’ta meydana gelen bir kadın şahsın ateşli silah ile yaralanması-Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması olayı ile ilgili şüpheli olayda kullanıldığı pompalı tüfek ile birlikte yakalanmış sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır. 
Çilesiz mahallesinde bir binanın zemin katında bulunan enerji güç kaynağı (3000 TL değerinde) çalan 3 şüpheli tespit edilerek yakalanmış, şahıslardan biri adli makamlarca serbest bırakılmış, diğer iki şahıs ise tutuklanmıştır.
Turgut Özal Caddesi Şeker Fabrikası karışışında meydana gelen Resmi Kurumdan Hırsızlığa Teşebbüs-Mala Zarar Verme olayı ile ilgilibir bankanın camını kırarak içeri girmeye çalışan şahıs yakalanmış tahkikata başlanmıştır"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER