Yeşilyurt Belediyesi

BBP Kadın Kolları'ndan Şehidin Annesine Ziyaret

BBP (Büyük Birlik Partisi) Yeşilyurt Kadın Kolları başkanı Nurcan Dinçer, vefa örneği göstererek anneler gününde Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarınca Suriye’de icra edilen görev sırasında şehit olan Deniz Piyade Sözleşmeli Er Ramazan Önal’ın Annesi Ümmühan Önal’a anlamlı ziyaret gerçekleştirildi.

BBP Kadın Kolları'ndan Şehidin Annesine Ziyaret
BBP Kadın Kolları'ndan Şehidin Annesine Ziyaret burak bulucu

BBP (Büyük Birlik Partisi) Yeşilyurt Kadın Kolları başkanı Nurcan Dinçer, vefa örneği göstererek anneler gününde    Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarınca Suriye’de icra edilen görev sırasında şehit olan Deniz Piyade Sözleşmeli Er Ramazan Önal’ın Annesi Ümmühan Önal’a anlamlı ziyaret gerçekleştirildi.

BBP Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri ile beraber,Şehidimizin Annesine ziyarette bulunana Başkan Dinçer, “Ümmühan Önal’a BBP Yeşilyurt kadın kolları teşkilatı olarak Malatya'da sizi yılın annesi seçtik.Her zaman yanınızda olduğumuzu ve bundan sonraki süreçte de yanınızda olacağımız bilmenizi isterim.”dedi. Başkan Dinçer ziyaret’te aileye kutsal değerlerimizden olan Kuran’ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.
Başkan Dinçer Önce şehit annelerin gazi annelerin anneler gününü kutlarım ve tüm fedakar annelerin anneler günü kutlu olsun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya-Bursa Maçını Ali Palabıyık Yönetecek!
Malatya-Bursa Maçını Ali Palabıyık Yönetecek!
Ömer Şişmaoğlu EYMS'dam Ayrıldı
Ömer Şişmaoğlu EYMS'dam Ayrıldı