Yeşilyurt Belediyesi

Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz

Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Malatya Şube Başkanı Muhsin Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan’ın seçim bürosunu ziyaret etti

Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz
Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz burak bulucu

Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Malatya Şube Başkanı Muhsin Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan’ın seçim bürosunu ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan ve encümen üyeleri tarafından karşılanan Başkan Muhsin Yiğit “Hekimhan’ın makûs kaderinin Başkan Adayı Arıkan ile değişeceğine inandığını belirterek, artık oturmak değil üretmek zamanı” dedi.

Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan ise Başkan Muhsin Yiğit’e yeni görevinden başarılar diledi. Arıkan burada yaptığı açıklamada “Hekimhan için artık birlik olma zamanı gelmiştir. 40 Adet projemizle Hekimhan’a can vermek için geliyoruz, tersine bir göç dalgası başlatacağız ve Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

2000 kişiye iş istihdamı yaratacak olan Demir Madeni Sanayi Organize Bölgesi kurulumu ile ilgili filizibite çalışmalarına başladıklarını belirten Cumhur İttifakı Adayı Arıkan “Gençlerimize iş istihdamı sağlayacak birçok projemiz mevcut, sadece iş istihdamı da değil, sosyal ve kültürel belediyeciliğin her adımını Hekimhan’da uygulayacağız onun için “Geleceğine Oy Ver” Hekimhan” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışkan,'Bifouma’nın atılması oyunun kaderini değiştirdi'
Çalışkan,'Bifouma’nın atılması oyunun kaderini değiştirdi'
Yeni Malatyaspor'da Kongre Ertelendi
Yeni Malatyaspor'da Kongre Ertelendi