Yeşilyurt Belediyesi

Alevi Eşit Yurttaşlıktan Gökçe'ye Ziyaret

Alevi Eşit Yurttaşlık Derneği Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Dernek Başkanı Erdoğan Ünverdi, “ Gönlümüz sizinle beraber” dedi.Gönlümüz Sizinle Beraber

Alevi Eşit Yurttaşlıktan Gökçe'ye Ziyaret
Alevi Eşit Yurttaşlıktan Gökçe'ye Ziyaret burak bulucu

Alevi Eşit Yurttaşlık Derneği Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Dernek Başkanı  Erdoğan Ünverdi, “ Gönlümüz sizinle beraber” dedi.

CHP  Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Avukat Gökçe’yi iadeyi ziyarette bulunan dernek başkan ve yönetim kurulu üyeleri, hafta sonunda düzenleyecekleri Hızır lokma etkinliğine de davetlerini ilettiler.

 Alevi Eşit Yurttaşlık Dernek Başkanı Erdoğan Ünverdi, Cumhuriyeti kuran CHP’nin kendi gönüllerinde ayrı bir yeri olduğuna vurgu yaparak, “Kendilerine çıkmış oldukları bu büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde, başarılar diliyorum.  Elbette ki gönlümüz sizinle beraber. Cumhuriyet Halk Partisi  Türkiye Cumhuriyetini  kuran bir parti, elbette ki CHP’nin  bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var. Bütün adaylar eşittir ama, bizim için CHP farklı bir noktada. Sizlerin kazanması bizim kazanmamız gibi bir şey. Aynı değerleri aynı havayı teneffüs eden insanlar olarak, sizin yanınızdayız. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz, burası bizim evimiz yabancısı değiliz. Onun için sizi lokmaya bekliyoruz. Kim kazanırsa kazansın sonuçta Malatya kazansın.” dedi.

CHP Büyükşehir Adayı Gökçe ise ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “ Bu nazik davranışınızdan dolayı, sizlere teşekkür ediyorum. Daha öncede sizleri ziyaret ettik. Fikir alışverişinde bulunmuştuk. Bu noktada ki ortak değerimiz olan Malatya’mızı, hedeflerimizi ve sonraki süreçte yaşanacaklarla ilgili düşüncelerimizi aktardık. Sizlerle farklı bir gönül bağımız var. Aynı duyguları, sizlerinde yaşadığından eminiz. Bu noktada Malatya’mızın gelişmesi adına, ortak değerlerimizin yaşaması ve gelişmesi adına, el birliği ile istişare ederek mücadele edeceğiz. Biz biriz gönül bağımız var bunu bilmenizi istiyorum.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışkan,'Bifouma’nın atılması oyunun kaderini değiştirdi'
Çalışkan,'Bifouma’nın atılması oyunun kaderini değiştirdi'
Yeni Malatyaspor'da Kongre Ertelendi
Yeni Malatyaspor'da Kongre Ertelendi