Gökçe, '16 Yıldır Şehrimiz İyi Yönetilmiyor'

Seçim çalışmalarını sürdüren ve Malatya Eczacılar Odası'ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Soner Gökçe, "16 yıldır bu şehir iyi yönetilmiyor" dedi.

Gökçe, '16 Yıldır Şehrimiz İyi Yönetilmiyor'
Gökçe, '16 Yıldır Şehrimiz İyi Yönetilmiyor' burak bulucu

Seçim çalışmalarını sürdüren  ve Malatya Eczacılar Odası'ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi  Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Soner Gökçe, "16 yıldır bu şehir iyi  yönetilmiyor" dedi.

31 Mart yerel seçimlerinin Malatya için büyük önem taşıdığını vurgulayan ve yerel seçimlerin genel seçimlerle karıştırılmaması gerektiğini vurgulayan  CHP Büyükşehir belediye Başkan Adayı Gökçe, Malatya Eczacılar Odası Başkanı Tahir Özelçi ve yönetim kurulunu ziyareti sırasında  Malatya'yı  ortak akılla yöneteceklerini tekrarladı. Avukat Gökçe, " 2000'li yılların başında, trafik sorunumuz  vardı, Kuzey- güney kuşak yollarından bahsediliyordu. İşsizlikten şikayet ediyorduk. 16 yıldır  hiçbir sorunu çözemediler. 16 yıldır bu şehir iyi yönetilmiyor.  Biz sorunları ve çözümlerini biliyoruz. Nasip olur göreve gelir isek bu şehri yönetirken her kesime eşit mesafede olacağız. Bu seçim genel seçimlerin uzağında olmalı. Malatya Büyükşehire yakışır hizmetleri hak ediyor. Geçenlerde MİAD başkanımız Malatya'ya geldi ve Valiyi ziyaret ederek Malatya'nın iyi yönetilemediğini dile getirdi. Herkes bu şehirde yaşanan sıkıntıları görüyor. Bir tıkanıklık var. Biz bu sıkıntıları  ortadan kaldıracağız. Halkımıza hizmet edeceğiz "şeklinde konuştu.

CHP Malatya Büyükşehir belediye Başkanı Avukat Soner Gökçe'nin ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını belirten Malatya Eczacılar Odası Başkanı Tahir Özelçi ise  "31 Mart yerel seçimleri önemli. Bence  belediyecilik siyasetten çok ayrı tutulmalı. Her şehrin sorunları kendine göre farklı. Biz seçimlerde sadece  proje ve hizmetlerin yarışmasını isteriz.  CHP Büyükşehir belediye Başkan Adayı Soner Gökçe'ye de çıkmış olduğu bu kutsal yolda başarılar dileriz" dedi. 

Soner gökçe malatya chp aday seçim malatya haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Murtat Yıldırım'la 2 Yıllık Anlaşma
Murtat Yıldırım'la 2 Yıllık Anlaşma
Eren Derdiyok Y. Malatyaspor'un Radarında
Eren Derdiyok Y. Malatyaspor'un Radarında